Bitget został oficjalnym sponsorem kobiecej drużyny piłkarskiej Juventusu

Bitget sponsrorem kobiecej drużyny Juventusu

W Międzynarodowy Dzień Kobiet Bitget ogłosił sponsorowanie kobiecej drużyny Juventusu, jednej z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich we Włoszech, która zdobyła pięć tytułów mistrzowskich, dwa Puchary Włoch i trzy Superpuchary Włoch.

Decyzja Bitget o sponsorowaniu kobiecej drużyny Juventusu była inspirowana składem jej własnej firmy. 40% pracowników na wyższych stanowiskach w Bitget to kobiety, a giełda jest pracodawcą równych szans.

Zaangażowanie Bitget w poszerzanie możliwości dostępnych dla kobiet w branży krypto znajduje odzwierciedlenie w decyzji o sponsorowaniu kobiecej drużyny piłkarskiej.

Czujemy więź z kobiecym Juventusem, którego osiągnięcia sportowe odcisnęły piętno na piłkarskich rekordach. Sponsoring kobiecej drużyny Juventusu sprawi, że kryptowaluty będą bardziej dostępne dla kobiet i zachęcą kobiety do korzystania z możliwości, jakie oferuje branża. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przerodzi się w długoterminową umowę, która przyniesie korzyści wszystkim stronom” – powiedziała Gracie Chen, dyrektor zarządzająca Bitget.

W 2021 roku kobiety Juventusu stały się pierwszym włoskim klubem, który wygrał wszystkie mecze ligowe. W następnym sezonie dotarły do ćwierćfinału Ligi Mistrzów UEFA Kobiet.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Bitget i podzielać ich zaangażowanie w promowanie równości płci i wzmacnianie pozycji kobiet we wszystkich branżach, czy to sportowej, czy cyfrowej. Jako wiodący klub piłkarski wiemy, jak ważne jest zapewnienie równych szans dla wszystkich i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy związani z firmą, która podziela nasze wartości” – powiedziała Tiziana Di Gioia, dyrektor handlowy Juventusu.

W Juventusie do 2020 roku grała Polka – Aleksandra Sikora. 

W 2021 roku Bitget został oficjalnym partnerem Juventusu, a współpraca ta została przedłużona na sezon 2022-2023.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.