BitFlyer oraz Brave stworzą nowy portfel kryptograficzny

BitFlyer, największa giełda kryptowalut w Japonii pod względem wolumenu obrotu, ogłosiła partnerstwo z Brave, przeglądarką internetową wspierającą kryprowaluty.

Zgodnie z zapowiedzią BitFlyer i Brave opracują „portfel kryptograficzny dla użytkowników przeglądarki Brave”.

Nie udostępniono jednak żadnych szczegółów na temat nowego portfela kryptograficznego. Japońscy użytkownicy przeglądarki Brave są nagradzani tokenami BAP (Basic Attention Token Points), ze względu na przepisy, które uniemożliwiają im zdobycie BAT.

Ogłoszenie może podsycać spekulacje, że nowy portfel kryptograficzny może utorować drogę do umożliwienia japońskim użytkownikom zdobywania BAT zamiast BAP lub konwersji w jakiś sposób między nimi.

BitFlyer wyjaśnił, że dalsze szczegóły dotyczące portfela kryptograficznego zostaną ujawnione 30 lipca na spotkaniu w Tokio, w którym weźmie udział Brendan Eich, założyciel Brave. Wydarzenie to jest skierowane głównie do reklamodawców.

Przeglądarka Brave staje się coraz bardziej populara w Japonii. W zeszłym miesiącu Brave współpracował z koreańską popową grupą „BTS” – AKA the Bangtan Boys – i Rush Gaming, japońskim zespołem e-sportowców, który opracowuje przeglądarki wyłącznie dla użytkowników z Japonii.

W przypadku Rush Gaming użytkownicy przeglądarki z ograniczoną edycją mogą zarabiać BAP, oglądając reklamy. BAP można wykorzystać do wsparcia zespołu e-sportowego Rush Gaming.

Niedawno kilka japońskich giełd kryptowalutowych, w tym BitFlyer, ogłosiło handel natywnym tokenem Brave BAT.

BitFlyer w swoim oświadczeniu napisał:

„Brave to przeglądarka zintegrowana z BAT, a przeglądanie to codzienna aktywność. Będzie to nowa okazja dla użytkowników do korzystania z kryptowalut i zdobywaniu ich. Widzimy to jako nowy model pokazujący potencjał kryptowalut […] Chcemy, aby ludzie lepiej poznali kryptowaluty dzięki współpracy z Brave ”

BitFlyer i Brave planują również rozpoczęcie wspólnej kampanii marketingowej w Japonii „w celu zwiększenia rozpoznawalności kryptowalut i technologii blockchain wśród naszych klientów oraz w celu uproszczenia i wygody użytkownia”.

zródło:cointelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.