Bitfinex wprowadza wielopoziomowy program lojalnościowy

Giełda kryptowalut Bitfinex ogłosiła uruchomienie nowego „programu lojalnościowego”, który ma oferować użytkownikom możliwość zarabiania „nieograniczonych” prowizji.

W rzeczywistości ten program jest wielopoziomowym programem polecającym, w ramach którego użytkownicy mają możliwość zapraszania nowych klientów i zarabiania na tym.

Struktura „programu lojalnościowego” składa się z trzech poziomów i pozwala zarabiać do 38% prowizji handlowych zaproszonych użytkowników, a ci, którzy przechodzą przez linki polecające, otrzymują rabat w wysokości 6%.

Ponadto, jeśli zostaną spełnione określone warunki, na przykład weryfikacja konta lub zgromadzenie na koncie co najmniej 500 USDt, do gry wchodzą mnożniki w wysokości do 2,16x prowizji.

W październiku wytoczono pozew przeciwko Tether i Bitfinex w wysokości ponad 1,4 miliarda dolarów. Oskarżenie dotyczy naruszenia amerykańskiej ustawy o giełdach towarowych, ustawy RICO (o inwestowaniu środków uzyskanych z haraczy), prania pieniędzy, schematów Pump & Dump rynku, manipulacje związane z emisją USDT i celowe oszustwo inwestorów.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.