Bitcoin znowu spada. Ponownie przez Elona Muska

Elon Musk sprowokował spadek kursu bitcoin słowami piosenki Linkin Park

Elon Musk sprowokował, kolejny raz, spadek kursu bitcoin, umieszczając na Twitterze mema ze słowami piosenki Linkin Park „In the End”.

Wiadomość na Twitterze oznaczona została tagiem „#Bitcoin” i emoji złamanego serca. Kryptowaluta zareagowała na jego ten tweet spadkiem o ponad 1000$ w ciągu godziny i dalszymi spadkami w momencie publikacji.

Współtwórca Dogecoin, Billy Marcus, skomentował post Muska słowami z tej samej piosenki: „Elon… I trust you”. Na to Musk odpowiedział innym memem, który nie miał negatywnego wydźwięku, ale po jego przesłaniu DOGE również natychmiast zaczął soadać.

Wcześniej w tym tygodniu dyrektor generalny Tesli wywołał szum w Samsung Publishing Co., który jest właścicielem drugiego co do wielkości udziałów w SmartStudy Co., który opublikował na YouTube viralowy filmik do piosenki dla dzieci „Baby Shark”.

Koreańska firma zyskała 10% po tym, jak Musk napisał: „Baby Shark rozrywa wszystkich! Więcej wyświetleń niż ludzi ”. Do tej pory wideo ma okoo 9 miliarda wyświetleń.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.