Bitcoin wzrósł w ciągu dnia o 15% do rekordowego poziomu około 23 700 USD

Po osiągnięciu nowego ATH w środę, bitcoin nadal rósł do dzisiejszego poranka, w rezultacie osiągając poziom ponad 23.700 USD. W ciągu dnia wzrost ceny kryptowaluty wynosi 15%.

Dyrektor inwestycyjny BlockTower Capital Ari Paul powiedział, że po osiągnięciu nowych szczytów Bitcoin nigdy nie będzie tak atrakcyjny jako aktywo inwestycyjne: „Ruchy cen bitcoinów trochę mnie zdenerwowały. Pod koniec tego wzrostu, który, jak sądzę, potrwa 12-18 miesięcy, BTC nigdy nie będzie tak atrakcyjny jak aktywo inwestycyjne, jak było wcześniej. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby zgromadzić satoshi w oczekiwaniu na to, ale zawsze zastanawiasz się, co innego można było zrobić„.

Współzałożyciel Gemini Cameron Winklevoss pisze: „Bitcoin pozbył się „małpy”, która go dziś powstrzymywała. Zajęło to trzy trudne lata, ale dzisiaj przebiliśmy się przez szklany sufit za 20 000 dolarów. Punkt zwrotny dla naszego ruchu”.

22 000 USD to zielona flaga na drodze do kolejnego znaczącego psychologicznie poziomu 25 000 USD. Spodziewam się dużej zmienności poniżej 25 000 USD do końca roku” – powiedział Jehan Chu, dyrektor generalny Kenetic Capital. „Podczas gdy dyrektorzy, tacy jak Guggenheim Partners i Alain Howard, zajmują duże pozycje i zmuszają inwestorów do szukania wymówek, by nie kupować Bitcoina, 22 000 USD jest absolutnie opóźnionym wskaźnikiem zainteresowania instytucji”.

Sytuacja zaczyna robić się coraz ciekawsza. Na horyzoncie nie widać dużych zleceń sprzedaży. Przeglądając księgi zamówień na giełdach, nadal nie można znaleźć ogromnych ścian sprzedaży powyżej 22 000 USD. łatwo będzie to złamać.

Comments (No)

Leave a Reply