Bitcoin analiza techniczna #31

BTC/USD interwał tygodniowy

Bitcoin w interwale tygodniowym dość istotnie przebija poziom fibo 61,8%, czyli 7231$. Nie był to nigdy dla mnie poziom wart uwagi. Natomiast zasięg 6135$ jest wciąż ważny, a to czy kurs tam dojdzie czy go przebije kurs pokaże w przyszłości. Na dłuższe ruchy w górę należy poczekać na wskaźniku Stochastic, który drugi raz już wchodzi w strefę wyprzedania.

BTC/USD interwał dzienny

Kurs przebił się przez strefę popytową, co zadziałało paniką na rynku o czym świadczy wolumen. Obecnie strefa jest testowana od dołu i odbicie może skutkować spadkiem na niższe poziomy. Wskaźnik RSI jest bardzo nisko, bo minimum miał na 15 punktach.

BTC/USD interwał 4h

Należy spoglądać jeszcze na wykres w niższym interwale. Dobrze widać dywergencje na wskaźniku RSI, która dała impuls aż do strefy. Po przetestowaniu strefy kurs powinien spaść do wsparcia na 6785$. Przebicie wsparcia oraz dołka będzie impulsem do dalszych spadków.

BTC udział w rynku

Udział w rynku największej kryptowaluty sugeruje powstanie podwójnego dna. Mimo spadków możliwe, że mimo spadków BTC jest akumulowane.

Twitter: https://twitter.com/bartb86
Tradingview: https://pl.tradingview.com/u/bart86/

Comments (No)

Leave a Reply