Bitcoin analiza techniczna #13

BTC/USD interwał dzienny

Patrzenie na wykres BTC z perspektywy trójkąta według mnie jest już błędne. Zaznaczam strefy podażowe. Na ich podstawie będę w przyszłości analizował kurs. Obecnie kurs schodzi testować cień zostawiony w środę. Wielkiego popytu nie widać.

BTC/USD interwał 4h

W interwale czterogodzinnym wciąż widać podaż, średnie kroczące oddalają się od siebie. Zasięg do 9371$ wciąż aktualny. Szczyt od którego zaczynałem mierzenie 10465 nie został wybity.

BTC/USD interwał tygodniowy

W tygodniowym interwale mało zmian. Widać coraz niższe górki, co jest oznaką słabości kupujących. Coś podobnego było widoczne przez cały 2018, kiedy to kurs odbijał się od okolicy 6000$. Wskaźnik RSI ciągle spada. Świeca z poprzedniego tygodnia doji z długi cieniem miała przynieść następną czerwona, co się stało.
Sporo sygnałów podażowych.

BTC dominacja w rynku

Dominacja BTC w rynku odbija od 69%. Może to być tylko chwilowa korekta i realizacja zysków ze sprzedaży altcoin. Również mnóstwo osób, które są na stratach, może sprzedawać swoje waluty alternatywne na BTC, na wzrosty na tym rynku rynku należy uważać, bo mogą być tylko tymczasowe.

Twitter: https://twitter.com/bartb86
Tradingview: https://pl.tradingview.com/u/bart86/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.