Bitcoin analiza techniczna #12

BTC/USD interwał dzienny

Bitcoin po dość długiej stagnacji w końcu wykonuje jakieś ruchy. Dochodzi do pierwszego mierzenia zasięgu i bardzo szybko wraca. Obecnie dzisiejsza świeca dzienna kształtuje się jako młot. Warto poczekać na zamknięcie, najlepiej żeby zakończyła dzień w kolorze zielonym. Jedna świeca to jeszcze za mało, żeby stwierdzić, że kurs będzie rósł. Według mnie wciąż jest szansa na przetestowanie średniej EMA144 (pomarańczowa) i strefy popytowej. Wskaźnik RSI wygląda spadkowo, nie generuje żadnych sygnałów.

BTC/USD interwał 4h

W niższym interwale widać jak kurs testuje wielokrotnie średnią EMA144 (pomarańczowa). Wyznaczam opory fioletową linią, które muszą być przebite, żeby można było mówić o końcu spadków. Obecnie w tym interwale ciągle trend spadkowy, ciągle mamy niższe górki i niższe dołki. Widać reakcję ceny na dość głębokie wyprzedanie wskaźnika RSI.

BTC udział w rynku

Zgodnie z wcześniejszymi prognozami udział największej kryptowaluty w rynku bardzo spadł. Objawiło się to wzrostami innych walut i bardzo możliwe, że ten spadek jeszcze się nie zakończył.

Twitter: https://twitter.com/bartb86
Tradingview: https://pl.tradingview.com/u/bart86/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.