Binance zamroził 12 miliardów tokenów TRX i stał się największym producentem bloków w sieci Tron

Giełda kryptowalut Binance zamroziła ponad 12 miliardów tokenów TRX i po głosowaniu na siebie znalazła się na szczycie listy 27 super-przedstawicieli Tron (producentów bloków).

https://tronscan.org/#/sr/representatives

Uważa się, że głosy Binance’a, zapewniły środki jednego lub kilku użytkowników przechowywane na ich platformie . Po prostu się z nimi dogadali – mówi jeden z przedstawicieli Tron.

Kierownik projektu BeatzCoin (obecnie na trzecim miejscu na liście superprzedstawicieli) Misha Lederman zauważył, że gieła Binance zamroziła ⅙ całkowitej ilości TRX w obiegu. Jego zdaniem takie ograniczenie podaży monet na rynku spowoduje wzrost ich ceny.

Jednocześnie Lederman zauważył, że ten ruch Binance narusza ustalony system głosowania w sieci. Giełda otrzymała 59,2% głosów, kolejni na liście producentów bloków, tylko 2,57%, oraz 2,27%.

Nagłe wejście Binance w pewien sposób narusza superreprezentatywny system głosowania, który istnieje od 25 lipca 2018 r. Kupując 12 miliardów głosów, zamrażając je i głosując na siebie, mogą ustanowić precedens dla innych dużych wymian ”- powiedział Lederman.

Comments (No)

Leave a Reply