Binance uruchamia Akademię w celu propagowania edukacji blockchain

Binance ogłosił rozpoczęcie inicjatywy edukacyjnej, której celem jest propagowanie szerszego zrozumienia blockchain. Popularna giełda kryptowalut stworzyła platformę otwartego dostępu, znaną jako Binance Academy, aby rozpowszechniać edukację o blockchain i kryptowalutach.

Zapewniając punkt kompleksowej obsługi odpowiednich artykułów i filmów edukacyjnych Binance Academy jest najnowszym filarem w swoim ekosystemie. Wygląda na to, że Binance ma ambicje stać się globalnym hubem dla wszystkich ważnych rzeczy związanych z krypto.

Misją Binance Academy jest rozpowszechnianie wiedzy na temat potęgi blockchain i kryptowalut” – powiedział Changpeng Zhao (CZ), dyrektor generalny Binance.

Binance Academy, działająca w domenie www.binance.vision, będzie powszechnie dostępna i obejmie szeroki zakres podstawowych i zaawansowanych tematów obejmujących wszystko, od blockchain i jego aplikacji po kryptowaluty i najlepsze praktyki bezpieczeństwa.

Bardzo dbaliśmy o to, aby platforma była dostępna zarówno dla konsumentów, jak i producentów treści. Użytkownicy mogą sugerować nowe tematy, o których chcieliby się dowiedzieć, a także przesłać swoje prace do recenzji i udostępnienia wraz z produkowanymi przez firmę Binance treściami na Akademii – dodaje. „Najbardziej elementarną cegiełką rewolucji jest przecież wiedza. Biorąc pod uwagę zasięg globalny, który osiągnęliśmy dzięki ekosystemowi Binance, jesteśmy odpowiedzialni za propagowanie wiedzy blockchain i krypto na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie uniwersalnej dostępności, wszechstronności i łatwego w użyciu uczenia się online dzięki Binance Academy.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój branży, program nauczania w Binance Academy będzie stale dostosowywany i rozszerzany tak, aby odzwierciedlał rzeczywiste potrzeby ludzi zainteresowanych technologią blockchain i kryptowalutami.

Projekt został udostępniony publicznie na wczesnym etapie, a jego bezpośrednim celem jest wspieranie uczestnictwa społeczności od samego początku: oprócz zawartości własnej Akademii, zgłoszenia treści społeczności są mile widziane, a Binance dąży do aktywnego zachęcania czytelników do świata blockchain i krypto.

Więcej szczegółów na temat projektu można znaleźć na stronie www.binance.vision .

Binance to nie tylko giełda. To już olbrzymi ekosystem złożony z Exchange, Labs, Launchpad, Info, Academy i Charity Foundation. Założony przez zespół ekspertów fintech i krypto, jest w stanie przetworzyć ponad 1,4 miliona zamówień na sekundę, co czyni go jedną z najszybszych giełd na świecie. Platforma koncentruje się na bezpieczeństwie, szybkości i społeczności – przyciągając entuzjastów i profesjonalnych handlowców.