Binance tworzy własny pool miningowy.

CEO Binance Chanpeng Zhao potwierdził, że jego imperium kryptowalutowe dodaje kolejny produkt do swojego koszyka. To pool dla górników kryptowalutowych.

Giełda kryptowalut Binance jest już weryfikatorem różnych sieci Proof-of-Stake. Teraz dodaje wydobycie coinów Proof-of-Work, na przykład Bitcoin.

W ten sposób Binance wykazuje chęć dalszego wchłaniania rynku kryptowalut. Z kolei kilka dni temu informowaliśmy, że Binance kupuje CoinMarketCap.com.

Oba kroki potwierdzają obawy związane z centralizacją, ponieważ Binance i Coinbase zarządzają już znaczną infrastrukturą dla branży kryptowalut.

Binance ma już przewagę nad konkurencją w postaci istniejącej bazy użytkowników z ponad 15 milionami kont. Stopniowo przekształca się w punkt kompleksowej obsługi inwestorów detalicznych.

Obecnie Binance oferuje już handel spot, prezentuje instrumenty pochodne, zapewnia handel, zapewnia karty debetowe i wiele, wiele innych.

Natywny token giełdy Binance – BNB skorzysta z szybkiego rozszerzenia Binance. Jeżeli firma będzie nadal wykorzystywać część swoich przychodów na zakup i sprzedaż BNB, może to prowadzić do wysokiej wartości aktywów.

Comments (No)

Leave a Reply