Binance przekaże 1,5 miliona dolarów na pomoc ofiarom koronawirusa

Szef popularnej giełdy Binance, Changpeng Zhao, napisał, że jego firma przekaże 10 milionów juanów (około 1,5 miliona dolarów) na pomoc ofiarom wybuchu koronawirusa w Chinach.

Przesłanie kryptowalut do odbiorców końcowych w Wuhan jest nierealne. Binance przekazał 10 milionów juanów (1,5 miliona dolarów) na pomoc ofiarom koronawirusa. Nie złożyliśmy żadnych oświadczeń. Niemniej jednak zespół fundacji charytatywnej Binance aktywnie pracował w ciągu ostatnich kilku dni. Nadal potrzebujemy pomocy w organizacji lokalnej logistyki ”, napisał Zhao w odpowiedzi na telefon od Matthew Grahama, szefa Sino Global Capital.

Później Changpeng Zhao ogłosił, że jego zespół współpracuje z kilkoma dużymi firmami z dziedziny logistyki i e-commerce. Binance zamówił dodatkowe 70 000 masek medycznych z różnych krajów.

Zhao wcześniej napisał, że Binance udało się kupić tylko 8000 masek, ponieważ wszystkie zostały wyprzedane w Chinach, Japonii i okolicznych regionach.

Mniej znane firmy z branży kryptograficznej uczestniczą również w działalności charytatywnej. Na przykład Krypital opracowuje system blockchain, który przyjmuje darowizny w stablecoin Tether (USDT) i Ethereum.

foto: pixabay.com

Comments (No)

Leave a Reply