Binance Labs zainwestował miliony dolarów w zdecentralizowany ekosystem treści Contentos

Contentos , zdecentralizowany globalny ekosystem treści cyfrowych, ogłosił wczoraj wielomilionową inwestycję od Binance Labs.

Binance Labs to inkubator i fundusz wpływu społecznego, który inwestuje w najlepsze projekty wykorzystujące technologię blockchain do transformacji różnych branż.

Pomysł na Contentos zaczął się, gdy zauważyłem poważną potrzebę zdecentralizowanego ekosystemu treści oferującego przejrzyste i uczciwe monetyzowanie treści twórców, bez cenzury i usuwania treści przez strony trzecie” – powiedział Mick Tsai, dyrektor generalny i współzałożyciel Contentos. . „Zespół Contentos jest zachwycony, że wspiera Binance Labs w dążeniu do celu, jakim jest zrewolucjonizowanie zachowania i monetyzacji treści cyfrowych, jednocześnie pracując nad stworzeniem bardziej pozytywnego ekosystemu dla wszystkich twórców treści, użytkowników i konsumentów treści„.

Contentos ma na celu zapewnienie zdecentralizowanego ekosystemu twórcom treści, którzy będą mieli swobodę twórczą i pozostawią swój cyfrowy ślad bez ryzyka ingerencji stron trzecich. W przeciwieństwie do podobnych projektów budujących nowe produkty i funkcje w celu dostosowania do technologii blockchain, zespół Contentos został już zintegrowany z trzema udanymi produktami: LiveMe, PhotoGrid i Cheez i jest obecnie dostępny dla użytkowników na całym świecie.

Ella Zhang, szef Binance Labs, powiedziała: „Jesteśmy zaangażowani w identyfikowanie rzeczywistych przypadków użycia w celu wdrożenia technologii blockchain. W branży tworzenia treści istnieje wyraźny problem, który należy rozwiązać. Widzimy, że Contentos to odpowiedni zespół dysponujący odpowiednimi zasobami, aby rozwiązać problem„.

Poprzez bezpośrednie inwestycje, współpracę z innymi partnerami branżowymi oraz program inkubacji Labs, Binance Labs angażuje się w pomaganie startupom we wdrażaniu pomysłów i wykorzystaniu pełnego potencjału technologii blockchain.

Comments (No)

Leave a Reply