Binance Coin ma nowe ATH

Coin giełdy kryptowalut Binance zaktualizował dziś rano rekord wszech czasów.

W parze BNB / USDT na Binance, która jest najbardziej płynna, cena Binance Coin osiągnęła 39,9999 $. Poprzedni rekord wyniósł około 39,59 USD w połowie 2019 roku. W marcu 2020 roku cena BNB spadła do najniższego poziomu 6,38 USD.

Wzrost Binance Coin BNB w ciągu ostatniego dnia wyniósł 10%, a w ciągu tygodnia – 20%. Zwolennicy giełdowego coina giełdy Binance zauważają, że w ostatnich dniach 2020 roku BNB zdołał odnowić swoje maksima, kontynuując tym samym tradycję corocznego osiągania nowego ATH.

Chociaż trudno jest zidentyfikować konkretny katalizator dla ostatniego skoku ceny BNB, Binance konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich giełd kryptowalutowych pod względem wolumenu obrotu i nadal rozwija różne obszary swojej działalności.

Binance Smart Chain powoli zbliża się do 30-40% wolumenów ETH. Niskie prowizje są ważne! ” – napisał wśród dzisiejszych osiągnięć CEO Binance, Changpeng Zhao.

Dzień wcześniej ogłosił, że kilka głównych produktów zostanie wprowadzonych w 2021 roku, ale odmówił wchodzenia w szczegóły.

Najlepszą kryptowalutą na największych rynkach kryptowalut w ciągu ostatnich 24 godzin był Chiliz (CHZ), wyemitowany przez partnera Binance, firmę Chiliz. Przekroczył poziom 0,03 USD również odnawiając swoje własne maksima.

Chiliz jest na pompie bo tokeny fanowskie odniosły spory sukces wchodząc na giełdę Binance. Ceny tokenów klubów piłkarskich po prostu wystrzeliły w górę.

Mało tego, tokeny fanowskie ciągle idą w górę a 8 z 11 również zaliczyło swoje ATH.

Chiliz (CHZ) ma bardzo dobre perspektywy na pierwszą połowę nadchodzącego roku. Zapowiada się, że kluby takie jak Real Madryt, AC Milan i Machester City niebawem dołączą do rodziny Socios i Chiliz.

Również wśród społeczności coraz częściej pada temat dołączenia tokenów fanowskich drużyn z NBA.

Jednocześnie w społeczności kryptowalut narastają obawy, że po Ripple amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd może zająć się innymi dużymi projektami kryptowalutowymi. Przypuszczalnie celem mogą być również tokeny giełdowe.

Comments (No)

Leave a Reply