Benjamin Cowen: „ETH może spaść o ponad 57%”

Popularny analityk kryptowalutowy przewiduje gwałtowny spadek wartości rynkowej eteru z 1921 USD do 800 USD z powodu braku równowagi między ceną godziwą a rynkową aktywa.

Benjamin Cowen nagrał film na YouTube, w którym ogłosił: „pomimo rosnącej wartości eteru, który handluje na poziomie około 2000 USD, druga co do wielkości kryptowaluta prawdopodobnie ponownie przetestuje niskie poziomy w obrębie górnej i dolnej granicy wykresu regresji logarytmicznej.”

Według Cowena, linia trendu regresji logarytmicznej wartości godziwej eteru znajduje się obecnie w okolicach 800 USD. Ekspert ostrzegł swoich subskrybentów przed możliwą recesją i prawdopodobieństwem powtórzenia schematu z lat 2019 i 2020, w którym ETH spadł poniżej linii trendu regresji logarytmu wartości godziwej:

„Uważam, że inwestorzy nieco przedwcześnie świętują pozytywne wyniki eteru, ponieważ nadal istnieje bardzo wysokie ryzyko, że ETH spadnie z powrotem do poprzednich poziomów lub nawet poniżej.”

Jaka jest wartość godziwa ETH?

Cowan przypisuje prawdopodobieństwo spadku wartości rynkowej eteru o ponad 57% temu, że szacuje, iż prawdziwa wartość godziwa ETH jest znacznie niższa. Według analityka oscyluje ona pomiędzy 400 a 600 dolarów:

„Oczywiście nie ma gwarancji, że dotrzemy do tych poziomów, ale możliwość powrotu do 700 lub 800 dolarów powinna być brana pod uwagę w naszych działaniach.”

Wcześniej analityk kryptowalut podzielił się swoją opinią na temat najlepszego czasu na zakup eteru. Wymienił także metryki, które należy rozważyć przed zakupem.

Comments (No)

Leave a Reply