Bakkt ogłosiło nabór na kluczowe stanowiska

Bakkt, platforma krypto walutowa stworzona przez operatora Nowojorskiej Giełdy (NYSE), ogłosiła w dniu dzisiejszym nabór na kluczowe dla projektu stanowiska pracy.

Długo już wyczekiwana platforma kryptograficzna opublikowała dziś na swoim oficjalnym koncie Twitter listę ośmiu nowych ofert pracy.

Stanowiska te obejmują głównie takie miasta jak Atlanta i Nowy Jork. Niektóre ze stanowisk podają również m.in. Hong Kong, Tokio, San Francisco, Tel Aviv, Londyn i Singapur jako dostępne lokalizację.

Źródło: Twitter

Firma jednocześnie precyzuje, że rekrutacja odbywa się głównie na stanowiska kierownicze i dyrektorskie.

Stanowiska na jakie rekrutuje Bakkt to między innymi dyrektor inżynier blockchain, twórca sieci blockchain, dyrektor inżynierii bezpieczeństwa czy tester blockchain. Ponadto, poszukiwany jest również dyrektor finansowy projektu oraz co najmniej jeden przedstawiciel handlowy. Poniżej przedstawiamy listę stanowisk jaką Bakkt opublikował na swojej oficjalnej stronie.

Źródło: bakkt.com

Jak podawaliśmy końcem grudnia ubiegłego roku, czas oczekiwania na Bakkt ciągle się wydłuża. Pierwotny start, planowany na grudzień 2018, przesunął się na 24 stycznia bieżącego roku. Jednakże i ta data wydaje się być nierealna. Prezes Bakkt, Kelly Loeffler, tłumaczyła opóźnienia koniecznością dopracowywania projektu i „układania wszystkich jego elementów w spójną całość”.

Jednak choć data ‘premiery’ przesuwa się z dnia na dzień, włodarze Bakkt ciągle intensywnie pracują nad płynnym wdrożeniem projektu w kryptograficzne życie. Miejmy nadzieje, że masowa rekrutacja oznacza jedynie to, że jesteśmy coraz bliżej oficjalnej premiery Bakkt.


Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.