Atari (ATRI) spada o 70%

Atari Token (ATRI), wydany przez renomowaną firmę zajmującą się grami wideo, stracił 70% swojej wartości na początku handlu.

Spadł poniżej ceny nie tylko sprzedaży publicznej, ale także prywatnej.

Sprzedaż tokenów odbyła się na giełdzie portalu Bitcoin.com. Użytkownicy zgłaszali problemy z przetwarzaniem wniosków, kredytowaniem tokenów i opóźnieniami w wypłacaniu środków. Zanim ATRI z publicznej części kampanii były dostępne do transferu, token był już sprzedawany po 0,04 USD przy publicznej cenie sprzedaży 0,25 USD. W przedsprzedaży cena wynosiła 0,08 USD w pierwszych dwóch rundach i 0,16 USD w trzeciej. We wszystkich rundach osiągnięto pułap zbierania funduszy w wysokości 1 miliona dolarów.

Początkowo handel ATRI został uruchomiony na giełdzie Bitcoin.com, ale wolumeny szybko przeniosły się na zdecentralizowaną platformę Uniswap, gdzie główna aktywność z tokenem koncentruje się w parze WETH / ATRI.

Atari swoim tokenem zamierza „wprowadzić decentralizację i wszechobecność do branży gier wideo i interaktywnej rozrywki”. ATRI będzie działać jako token narzędziowy w różnych grach wideo i innych powiązanych produktach. W szczególności będzie on używany w grze wieloosobowej Karma the Game of Destiny jako waluta do dokonywania zakupów i transakcji. Atari planuje również uruchomić własną linię niezamienialnych tokenów (NFT).

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.