Anycoin Direct wprowadza nową, innowacyjną platformę

Serwis kryptowalut Anycoin Direct wprowadza nową stronę internetową dla rynków europejskich. 

Dzięki nowo zaprojektowanej stronie internetowej, Anycoin Direct ułatwia wszystkim zainteresowanym kupno i sprzedaży kryptowalut. Ten spersonalizowany, a przede wszystkim unikalny w branży kryptowalut projekt strony, budzi zaufanie użytkowników i jest przykładem niezawodnego wzornictwa.

CTO Julian van der Wijst stwierdza: „Dzięki tej stronie pokażemy, że wejście w kryptowaluty nie musi być trudne ani bezosobowe”.  Wyjaśniając krok po kroku przebieg procesu pomagamy użytkownikom, zarówno tym początkującym, jak i doświadczonym, w przeprowadzaniu szybkich i bezpiecznych transakcji. 

Anycoin Direct to założony w 2013 roku broker kryptowalut z siedzibą w Holandii.

Jest on pierwszym europejskim brokerem kryptowalut oferującym usługę wsparcia czatem na żywo przez 7 dni w tygodniu. Dzięki nowej platformie, Anycoin Direct może udostępnić kryptowaluty szerszemu gronu odbiorców, w tym mniej zaawansowanym użytkownikom.  

Banner Extern2

Nowością jest adaptacyjny pasek boczny. Na każdym z etapów procesu kupna i sprzedaży system w dynamiczny sposób wskazuje odpowiednie pytania i odpowiedzi. W przypadku, gdy system nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkowników w zasięgu jednego kliknięcia znajduje się zespół wsparcia Anycoin Direct, oferujący bezpośrednią pomoc.

Kontakt z pracownikami zespołu wsparcia w formie czatu na żywo jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, pracownicy ci posiadają szczegółowe informacje na temat wszystkich prowadzonych przez nich projektów kryptowalutowych, dzięki czemu klienci mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych monetach. 

Wejdź na anycoindirect.eu i sam wypróbuj działanie platformy.

Artykuł sponsorowany

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.