Andreessen Horowitz zainwestował w startup DeFi, Element Finance

Projekt wsparło wielu znanych członków społeczności kryptowalut, w tym współzałożyciel Ethereum Joseph Lubin.

Zespół startupów DeFi, Element Finance, zebrał 4,4 mln$ w kolejnej rundzie finansowania.

W finansowaniu Element Finance wzięli udział Andreessen Horowitz and Placeholder, firmę venture capital a także SV Angel, A. Capital, Scalar Capital i Robot Ventures.

Projektem zainteresowało się wielu znanych członków społeczności kryptowalut. Na przykład, firma Element Finance była wspierana przez współzałożyciela Ethereum Josepha Lubina i założyciela Compound Roberta Leschnera.

Element Finance opracowuje narzędzia zwiększające zwrot z blokowania aktywów na potrzeby startupów DeFi. Zespół projektowy jest również zajęty rozwiązywaniem problemów związanych z trudnością wejścia na zdecentralizowany rynek finansowy.

Programiści Element Finance tworzą narzędzia ułatwiające rozpoczęcie zarabiania pieniędzy poprzez zapewnienie płynności. Na przykład rozwiązania techniczne protokołu można wykorzystać do generowania dochodu z udostępniania bitcoinów lub Ethereum na pożyczki.

Według założyciela Compound, Roberta Leschnera, rozwój startupów może mieć znaczący wpływ na branżę kryptowalut, ułatwiając inwestowanie w DeFi.

https://medium.com/element-finance/element-finance-raises-4-4m-to-bring-liquidity-to-fixed-rate-income-and-interest-markets-fea72f4ef726

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.