Amerykańscy inwestorzy nabyli tokeny LEO, wbrew ograniczeniom Bitfinex

Pomimo ograniczeń nałożonych przez Bitfinex na zakup tokenów LEO przez rezydentów USA, kilku inwestorów z zagranicy mogło je kupić za pośrednictwem stron trzecich, pisze CoinDesk .

W tokeny LEO zainwestowały Arrington XRP Capital z Seattle i Arca z Los Angeles.

Przedstawiciele obu firm potwierdzili, że nabyli tokeny legalnie za pośrednictwem osób trzecich.

Michael Arrington z Arrington XRP Capital powiedział, że chociaż firma jest zarejestrowana na Kajmanach, jest obywatelem USA. Z tego powodu tokeny LEO zostały zakupione od osoby trzeciej.

Z kolei Arca, spółka której dyrektor inwestycyjny, Jeff Dorman, również ma amerykański paszport, została zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Arca najprawdopodobnie również skorzystała z pomocy osób trzecich przy zakupie znacznych ilości tokena LEO

W lipcu Biuro Prokuratora Stanu Nowy Jork (NYAG) złożyło nowe oskarżenia przeciwko Bitfinex i Tether. Tym razem agencja dostrzegła właściwości niezarejestrowanych papierów wartościowych w tokenach UNUS SED LEO. Przedstawiciele NYAG twierdzą, że pomimo oświadczeń Bitfinex, że nie działa on z inwestorami z Nowego Jorku od połowy 2018 r., platforma nadal świadczyła usługi mieszkańcom tego stanu.

Prawnik Bitfinex, Stuart Hogner, wydał w tym tygodniu oświadczenie, w którym stwierdził, że NYAG wprowadził w błąd Sąd Najwyższy Stanu, przesadzając z powiązaniami giełdy z mieszkańcami Nowego Jorku.

LEO-TOKEN-POLSKA

https://www.facebook.com/groups/leo.token.polska/

Więcej o tokenie LEO przeczytasz tutaj.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.