Aliens vs Humans – stuletnia historia. Start projektu dziś o północy

„Aliens vs Humans to fork w 100% oparty na bardzo dobrze znanej wolfgame, która zyskała niesamowitą popularność i wniosła powiew świeżego powietrza do ekosystemu Ethereum”

Dzisiaj w nocy (11PM UT, 24:00 czasu polskiego) nastąpi uruchomienie projektu Aliens vs Humans. Już o północy z 29 na 30 stycznia 2022 będziesz miał dużą szansę na minting swojego własnego HUMANa lub ALIENa. Po mintingu swojego NFT, bedziesz miał wiele opcji na zmaksymalizowanie profitu z bycia wczesnym inwestorem. Będziesz mógł rozwijać swoją postać, bedziesz mógł ją sprzedać jako NFT, walczyć i stakować. Koszt jednego mintingu to 150$ w BNB.

Więcej informacji na temat projektu Humans and Aliens znajdziesz na kanałe Discord: https://discord.gg/azXMjgRvjC

UWAGA!!! To nie jest porada inwestycyjna

W trakcie gry zostanie wymintowane 50 000 NFT. Mintujemy tylko za pomocą BNB na BSC Cena sprzedaży na białej liście: 120 $ w BNB Ogólna cena sprzedaży: 150 $ w BNB

Linki: Twitter : https://twitter.com/AliensHumansNFT

Discord : https://discord.gg/azXMjgRvjC

Medium : https://medium.com/@alienversushuman?p=1e3fa78faeeee

Strona internetowa: zostanie ogłoszona na krótko przed startem projektu na kanale Discord. Na stronie tej będziemy mogli mintować nasze Alieny i Humany. 90%, że trafisz Humana i tylko 10%, że trafisz Aliena. Na grafice widać jak to mniej więcej będzie działało. O projekcie dowiedziałem się dzisiaj rano z pokoju SuperBull na Cryptonairz.

 

Obraz

Comments (No)

Leave a Reply