Akademia Vite cz.3 Zaczynamy trading i zarabianie

W części 3 naszej Akademii Vite, dokładnie opiszę jak kupować, sprzedawać i zarabiać na Vite.

Mamy do wyboru rynki: BTC ETH VITE USDT. Przy poszczególnych parach pojawiają się ikonki, które sygnalizują tzw. mining

oznacza ona bonus w postaci tokenów VX za umieszczenie pozycji oczekującej na zakup lub sprzedaż. Teraz pewnie zapytacie czym jest ten token VX? O tym jutro. 🙂
Postaram się omówić handel na parach z dywidendą. Handel na pozostałych parach niczym się nie różni poza brakiem dywidendy. Klikamy w parę walutową z symbolem kilofa. Pokazuje się okno zakupu. Na dole mamy listę ofert, gdzie zaznaczone są poziomy pomiędzy którymi ordery są wynagradzane dywidendą.

Wpisując kwotę także dostajemy komunikat, który podpowiada do jakiej ceny oferta będzie brana pod uwagę przy naliczaniu dywidendy.

Wpisaliśmy więc cenę , ilość lub sumę za jaką kupujemy. Klikamy Buy/Sell (jeśli przycisk nie jest podświetlony oznacza to, że suma zlecona jest zbyt mała aby została dodana na giełdę). Pojawia się okno hasła- wpisujemy. Transakcja zatwierdzona- pojawia się okienko oczekiwania. Możemy przyspieszyć transakcje, głosując na nody sieci, ale o tym jutro. Jeśli nie chcemy głosować czekamy i zamykamy okno.

I tak oto wystawiliśmy ofertę oczekującą lub kupiliśmy istniejące już zlecenie. Listę naszych zleceń sprawdzamy w zakładce „Order”, aktualne ordery w „Open Orders”, a wypełnione lub anulowane w Order History

m5 m6 A teraz troszkę o tych dywidendach. Dostajemy je za posiadanie pozycji oczekujących w oznaczonych parach walutowych, za częściowy zwrot zapłaconych prowizji na giełdzie, za mrożenie Vite, za mrożenie VX, głosowanie na super nody, handel na giełdzie oraz za aktywność osoby która użyła waszego kodu referencyjnego. Tak wygląda panel dywidend za używanie giełdy ViteX.

Zarejestruj się z kodem zniżkowym: 2484444283, kod zwiększa profity o 2,5% z miningu oraz rabat 10% na opłaty na giełdzie.

Zapraszam jutro na kolejną częśc Akademii VITE!

Polska grupa kryptowaluty VITE na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/459759324967284/

autor: Kuba R

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.