Akademia VITE cz.1

Dziś chce was zainteresować coinem który może zrewolucjonizować dotychczasowe postrzeganie przesyłania wartości oraz zdecentralizowanych aplikacji. Każdy z was zapewne spotkał się z krypto walutą Nano oraz Ethereum. Co łączy te projekty?

Odpowiedź to: Vite. Krypto waluta z inteligentnymi kontraktami oparta na technologii DAG, czyli czas przesyłu jest liczony w ułamkach sekund, przy niemal braku opłat, co jest rozwiązaniem generowania kosztów na ETH oraz znikomej użyteczności Nano. Ale niczym wielkim było zrobienie krypto z dapsami.

Vite labs poszło o krok dalej. W portfelu mamy dostęp do tzw. DEX-a, czyli zdecentralizowanej giełdy krypto. Jednak to jeszcze nadal mało na tej giełdzie. Sam użytkownik za odpowiednią ilość Vite może stworzyć swoją parę walutową. I to jeszcze nadal nic. Twórca takiej pary czerpie dywidendy z obrotu na tej parze! Równie unikalną użytecznością jest tworzenie tokenów i listowanie ich na wspomnianej wyżej giełdzie. Całość tej giełdy spina VX, który jest typowym tokenem giełdy z tzw. udziałem w dywidendzie . Każdy posiadacz zamrożonego VX codziennie dostaje dywidendę z DEX-a. Obecnie jest to około 10% miesięcznie wartości VX . Istnieje też możliwość mrożenia Vite, które dla odmiany generuje codziennie VX-y. Sam DEX daje wiele możliwości zarabiania. Zaciekawieni?

Zarejestruj się z kodem zniżkowym: 2484444283 , kod zwiększa profity o 2,5% z miningu oraz rabat 10% na opłaty na giełdzie.

Zapraszam jutro na kolejny częśc Akademii VITE!

Polska grupa kryptowaluty VITE na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/459759324967284/

autor: Kuba R

Comments (No)

Leave a Reply