Airdrop TWT na Binance. Sprawdź czy dostałeś tokeny TWT za darmo

Binance było gospodarzem największej dystrybucji tokenów TWT wydanych przez mobilny portfel kryptowalut Trust Wallet.

W sumie platforma handlowa rozdała użytkownikom monety warte miliony dolarów za darmo, pisze RBC Crypto . Dokładna liczba tokenów nie została ujawniona.

Tokeny TWT otrzymali użytkownicy, którzy dokonali co najmniej jednej transakcji na platformie spot lub futures od 14 do 21 grudnia 2020 roku. Klienci otrzymali 100 monet. Przy obecnym kursie wymiany 0,14 USD ich wartość to 14 USD.

Użytkownicy nie będą mogli sprzedawać otrzymanych tokenów na samej giełdzie Binance. Będą musiały zostać wypłacone przed 5 stycznia przyszłego roku. Jeśli nie zostanie to zrobione przed wyznaczonym czasem, kryptowaluta zostanie usunięta z portfeli traderów.

Pogłoski o możliwym airdropie pojawiły się wczoraj, 21 grudnia. Niektórzy użytkownicy opublikowali zrzuty ekranu, na których do ich portfeli wpłynęło 100 TWT. Zaraz po tym kurs kryptowaluty zaczął szybko rosnąć. W ciągu ostatniego dnia wzrosła z 0,093 USD do 0,18 USD, ale natychmiast po opublikowaniu wiadomości na oficjalnej stronie Binance spadła poniżej 0,14 USD.

Trust Wallet jest własnością Binance. Giełda nabyła projekt w 2018 roku. W tej chwili aplikację mobilną pobrano ponad 5 milionów razy.

Jak otrzymać airdrop TWT od Binance?

Jeśli wykonałeś jakąkolwiek transakcję od 14grudnia do wczoraj to 100TWT jest na twoim koncie spot na Binance na 100%.

Czasami się nie wyświetlają na górze bo ich wartość jest 0. Dlatego kliknij w tabelkę SUMA lub DARMOWE. Wyślij swoje 100 TWT na portfel lub inną giełdę. Najlepiej na Trust Wallet bo tam można stakować TWT.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Binance zrób to przed końcem tego roku. Otrzymasz liczne bonusy i zniżki.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.