Airdrop 1-INCH Token. Niektórzy otrzymali ponad milion dolarów

Platforma DeFi wypuściła swoją kryptowalutę i rozprowadziła część monet wśród traderów. Ponad 200 osób otrzymało w prezencie dziesiątki i setki tysięcy dolarów

Zdecentralizowana giełda (DEX) 1inch wydała swój token i rozdała go użytkownikom, co ogłosiła na swoim blogu . Prawo do odbioru nagrody w kryptowalucie otrzymali traderzy, którzy spełnili jeden z poniższych warunków:

  • dokonał co najmniej jednej transakcji przed 15 września 2020 r
  • dokonał co najmniej czterech transakcji
  • dokonał transakcji na łączną kwotę co najmniej 20 USD

Całkowita emisja tokena 1INCH wyniosła 1,5 mld, z czego 6% podlega odblokowaniu w dniu uruchomienia, kolejne 0,5% – w ciągu dwóch tygodni zgodnie z programem. 30% przeznaczono na stymulowanie społeczności, 14,5% na opracowanie protokołu. Pozostałe tokeny trafią do zespołu i inwestorów. Planowana jest dystrybucja wszystkich tokenów w ciągu czterech lat.

Dokładna liczba tokenów na użytkownika nie została ujawniona. Ale to prawdopodobnie 600 tokenów. Jest to minimalna liczba monet, które inwestorzy pobierają z portfela, z którego dystrybuowana jest kryptowaluta. W ten sposób każdy klient platformy otrzymał co najmniej 1500 USD przy aktualnym kursie wynoszącym 2,5 USD.

Niektórzy użytkownicy otrzymali znacznie wyższe nagrody. Jego wielkość zależy od tego, jak dawno traderzy zaczęli dostarczać płynność platformie, tymczasowo blokując na niej swój kapitał.

Jeden z użytkowników odebrał nagrodę w wysokości 9,75 mln tokenów, co przy obecnym kursie wynosi ponad 25 mln USD. Kolejnych 3 użytkowników otrzymało od 1,21 do 1,34 mln 1inch tokenów – to jest od 3 mln USD do 3,35 mln USD. 37 traderów z otrzymało od 100 tys. do 700 tys. Airdrop o wartości 25 tys. – 250 tys. USD. otrzymało aż 190 osób.

W sumie 1inch przeznaczył 90 milionów swoich tokenów na airdrop – taką ilość tokenów projekt przekazał na adres, z którego prowadzona jest dystrybucja. W tej chwili prawie 5 tysięcy użytkowników dostało swoje tokeny.

Natychmiast po airdropie token 1inch został dodany przez wiodące platformy handlowe. Należą do nich Binance, OKEx, Poloniex, Huobi Global, FTX i inne. Na niektórych giełdach po otwarciu notowań wystąpiły spore różnice w cenie tokena. Na przykład na Binance pierwsze transakcje osiągnęły poziom 0,2 USD.

We wrześniu podobną akcję przeprowadziła zdecentralizowana giełda Uniswap, bezpośredni konkurent 1inch. Natychmiast po dystrybucji wiodące platformy handlowe dodały token, a jego kurs wzrósł z 3 do 8 dolarów. Niektórzy traderzy, którzy od dłuższego czasu dostarczali Uniswapowi płynność, otrzymali nagrodę do 750 000 $.

źródło: https://1inch-exchange.medium.com/1inch-token-is-released-e69ad69cf3ee

Uniswap wyemitował token UNI
https://bitcoinpl.org/uniswap-wyemitowal-token-uni/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.