50 Bitcoinów wydobytych w 2010 r. przekazano na fundusz rozwoju Grin

Twórcy kryptowaluty Grin otrzymali anonimową darowiznę na fundusz rozwoju w wysokości 50 bitcoinów (około 440 tysięcy dolarów). Monety wydobywano w grudniu 2010 r. i przez dziewięć lat leżały bez ruchu.

Przedstawiciel Grin rozmawiał z darczyńcą, który jak się okazało chciał pozostać anonimowy. Nie jest to pierwsza darowizna tego człowieka. JAk stwierdziła w rozmowie jest zadowolony z tego, jak deweloperzy wydają pieniądze.

Anonimowy darczyńca wyraził także poparcie dla projektu BEAM, zauważając, że motywy deweloperów nie są ekonomiczne, a dla nich najważniejsze jest technologia i protokół. To mu przypomina lata 2009-2010.

Widziałem Waszą pracę i etykę w związku z projektem. Wasze zaangażowanie jest bezinteresowne. Właśnie to nagradzam teraz tymi darowiznami, abyście mogli swobodnie pracować nad Grin. Bez zależności ekonomicznych„.

Pod adresem, z którego dokonano darowizny, pierwsza transakcja została zarejestrowana 1 grudnia 2010 r. Kolejną czynnością na adresie jest wysłanie Bitcoinów do Grin General Fund w dniu 11 listopada 2019 r.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.