1 Inch integruje się z Mercuryo

Użytkownicy platformy 1Inch mogą teraz kupować zasoby DeFi przez bramkę Mercuryo fiat onramp.

Zdecentralizowany agregator wymiany 1inch Network nawiązał współpracę z Mercuryo, międzynarodową siecią płatniczą, aby zapewnić swoim użytkownikom bardziej płynną bramę do DeFi – potencjalnie otwierając rynek na szerszą akceptację.

„Do tej pory niektórzy użytkownicy byli zniechęcani do wchodzenia w przestrzeń DeFi, ponieważ większość istniejących opcji zakupu kryptowalut jest zbyt skomplikowana i niewygodna” – powiedział Sergej Kunz, współzałożyciel 1inch Network, dodając:

„Integracja między 1inch i Mercuryo oferuje każdemu przyjazny dla użytkownika sposób na wejście w ten ekosystem, zakup kryptowalut za waluty fiat i rozpoczęcie handlu lub bezpieczne przechowywanie swoich aktywów.”

Petr Kozyakov, dyrektor generalny i współzałożyciel Mercuryo, powiedział, że jego firma widzi duże zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania:

„Nie można zignorować DeFi, widząc jak szybko rozwija się ta branża. Widzimy duże zapotrzebowanie ze strony naszych użytkowników i partnerów, aby umożliwić entuzjastom DeFi rozwiązania typu fiat-on-ramp. Jesteśmy dumni, że możemy zintegrować się z 1Inch, ponieważ cenimy siłę wspierającej nas społeczności ”.

Sieć 1inch znalazła się ostatnio na pierwszych stronach gazet po dodaniu sieci Polygon – krok, który otworzył dodatkowe źródła płynności i wyższą przepustowość dla użytkowników. 27 kwietnia firma 1inch uruchomiła również nowy portfel mobilny na Apple iOS, umożliwiając użytkownikom natychmiastową wymianę tokenów na urządzeniach mobilnych.

DeFi nadal jest jednym z najgorętszych segmentów rynku kryptowalut. Według najnowszych danych branżowych, pomimo niedawnego spowolnienia na rynku, sektor DeFi odpowiada za blisko 126 miliardów dolarów całkowitej wartości zablokowanej. Liczba ta osiągnęła szczyt na północ od 160 miliardów dolarów na początku tego miesiąca. Całkowita kapitalizacja rynkowa projektów DeFi jest obecnie warta ponad 107 miliardów dolarów.

zródło:cointelegraph

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.