0x uruchamia płynność na sieci Polygon

Zdecentralizowany wpływ finansowy firmy Polygon stale rośnie, a 0x wypuszcza wersję swojego interfejsu API agregatora płynności zdecentralizowanej wymiany na drugiej warstwie Ethereum.

0x wydało API w wersji Polygon dla swojego agregatora płynności zdecentralizowanej wymiany (DEX), uruchamiając narzędzie 0x API dla dynamicznie rozwijającej się sieci Polygon.

Usługa pomostu płynności DEX oznacza kolejny wielki krok dla rozwijających się zdecentralizowanych finansów (DeFi) na Polygon.

Zgodnie z zapowiedzią, 0x API na Polygon zawiera główne kanały płynności DEX oparte na Ethereum, takie jak SushiSwap, Dfyn i Curve, a także Dodo, mStable, QuickSwap i Cometh.

Programiści mogą uzyskać dostęp do otwartego źródła 0x API i towarzyszącej mu dokumentacji, aby natychmiast rozpocząć tworzenie w oparciu o Polygon. Interfejs API został zaprojektowany, aby ułatwić programistom DeFi wykorzystanie płynności DEX w szybki, niezawodny i łatwy w użyciu sposób.

Zespół 0x stwierdził, że jego usługa API ułatwiła obrót o wartości 26 miliardów dolarów z ponad 1 miliona transakcji przeprowadzonych przez około 250 000 unikalnych podmiotów. Ta aktywność o wartości 26 miliardów dolarów dotyczyła zarówno sieci Ethereum, jak i Binance Smart Chain, które są obecnie dwoma najbardziej aktywnymi rynkami DeFi.

Według zespołu 0x, Polygon przyciągający główne protokoły DeFi, takie jak Aave, Curve i Augur, jest dowodem na tętniącą życiem scenę DeFi platformy.

Protokół płynności Interblockchain Ren również łączy się z Polygon. Wcześniej w maju Ren ogłosił utworzenie nowego pomostu dla tokenów opartych na porcie Ren – odzwierciedlenie monet na ERC-20, takich jak między innymi Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) i Zcash (ZEC) – do sieci Polygon.

zródło:cointelegraph

brak komentarzy

zostaw odpowiedź